Team Elzenhof

TEAM ELZENHOF

Rik Fobelets - rik.fobelets@vgc.be
Ongekroonde Centrumverantwoordelijke en diplomatische jongleur van het Elzenhofpaleis

Sarah Van Riel - sarah.vanriel@vgc.be
Stafmedewerker

Koen Baele - koen.baele@vgc.be
Stafmedewerker schoolprogrammatie - vrijetijdsaanbod kinderen en jongeren - vakantiewerking & fantasievolle spelletjes bedenker

Myriam Saenen - myriam.saenen@vgc.be
Stafmedewerker cultuurparticipatie en gemeenschapsvorming

Maaike Grugeon - maaike.grugeon@vgc.be
Stafmedewerker Bricks, Clicks & Flips (communicatie) en educatie voor volwassenen

Nicky Van Kerrebroeck - nicky.vankerrebroeck@vgc.be
Coördinatie secretariaat en goochelaar met cijfers en muntjes

Alp Kutlusan - alp.kutlusan@vgc.be
Swingende zaalreservatie en bruggenbouwer 

Flora Kinwani - flora.kinwani@vgc.be
Coördinator Huis van het Kind Elzenhof

Hajira Akharouid - elzenhof@vgc.be
Medewerker ‘warm’ onthaal, administratie en onbegrensde koekenbakker

Brahim Berdid - brahim.berdid@vgc.be
Technisch medewerker en sleutelbewaarder van het Paleis

Ramatoulay Balde - ramatoulaye.balde@vgc.be
Zuiverheidsprinses van het paleis en beschermengel van de Elzenhof flora

Yoshi Nishio - yoshiyuki.nishio@vgc.be
Conciërge en king of the castle

Hanne De Nil - hanne.denil@vgc.be
Verantwoordelijke Schoolpodium Oost