Team Elzenhof

TEAM ELZENHOF

Rik Fobelets - rik.fobelets@vgc.be
Ongekroonde Centrumverantwoordelijke en diplomatische jongleur van het Elzenhofpaleis

Sarah Van Riel - sarah.vanriel@vgc.be
Stafmedewerker & sociaal onrechtbestrijdster

Koen Baele - koen.baele@vgc.be
Stafmedewerker schoolprogrammatie - vrijetijdsaanbod kinderen en jongeren - vakantiewerking & fantasievolle spelletjes bedenker

Myriam Saenen - myriam.saenen@vgc.be
Stafmedewerker cultuurparticipatie, magisch fuifexpert en Zinneke creator

Maaike Grugeon - maaike.grugeon@vgc.be
Verantwoordelijke voor de Bricks, Clicks & Flips (communicatie) en educatie voor volwassenen

Catalina Capatina - catalina.capatina@vgc.be
Verantwoordelijke voor de Bricks, Clicks & Flips (communicatie)

Samira Bahaka - samira.bahaka@vgc.be
Coördinatie secretariaat en goochelaar met cijfers en muntjes

Alp Kutlusan - alp.kutlusan@vgc.be
Swingende zaalreservatie en genadig allrounder

Hajirat Akharouid
Medewerker ‘warm’ onthaal, administratie en onbegrensde koekenbakker

Peter Kern - peter.kern@vgc.be
Medewerker ‘warm’ onthaal & administratie en experimenteel danser in hoofd en leden

Mohamed Jarmami - mohamed.jarmami@vgc.be
Welgemutste Technische medewerker en sleutelbewaarder van het Paleis

Guy De Ro - guy.dero@vgc.be
Onverschrokken technisch medewerker en discrete minnaar van het Elzenhof erfgoed

Ramatoulay Balde - ramatoulaye.balde@vgc.be
Zuiverheidsprinses van het paleis en hoedster van de Elzenhof flora

Yoshi Nishio - yoshiyuki.nishio@vgc.be
Huisbewaarder/conciërge en king of the castle