Team Elzenhof

TEAM ELZENHOF

Rik Fobelets - rik.fobelets@vgc.be
Ongekroonde Centrumverantwoordelijke en diplomatische jongleur van het Elzenhofpaleis

Sarah Van Riel - sarah.vanriel@vgc.be
Stafmedewerker

Koen Baele - koen.baele@vgc.be
Stafmedewerker schoolprogrammatie - vrijetijdsaanbod kinderen en jongeren - vakantiewerking & fantasievolle spelletjes bedenker

Myriam Saenen - myriam.saenen@vgc.be
Stafmedewerker cultuurparticipatie en gemeenschapsvorming

Maaike Grugeon - maaike.grugeon@vgc.be
Verantwoordelijke voor de Bricks, Clicks & Flips (communicatie) en educatie voor volwassenen

Nicky Van Kerrebroeck - nicky.vankerrebroeck@vgc.be
Coördinatie secretariaat en goochelaar met cijfers en muntjes

Alp Kutlusan - alp.kutlusan@vgc.be
Swingende zaalreservatie en bruggenbouwer 

Hajira Akharouid
Medewerker ‘warm’ onthaal, administratie en onbegrensde koekenbakker

Mohamed Jarmami - mohamed.jarmami@vgc.be
Welgemutste Technische medewerker en sleutelbewaarder van het Paleis

Brahim Berdid - brahim.berdid@vgc.be
Onderhoud en logistiek 

Ramatoulay Balde - ramatoulaye.balde@vgc.be
Zuiverheidsprinses van het paleis en beschermengel van de Elzenhof flora

Chandra Singh - chandra.singh@vgc.be
Zuiverheidsprinses

Yoshi Nishio - yoshiyuki.nishio@vgc.be
Huisbewaarder/conciërge en king of the castle